Slovinsko – novinka 2020

DSCF0723

Pojeď s náme vyzkoušet skvělý traily ve Slovinsku! Je to kousek a je to hodně dobrý. I letos se v oblasti kolem města Mežica bude kona světová enduro série EWS, což je jen další důkaz toho, že to opravdu stojí za to. Můžete tak vyzkoušet to, na čem jezdí světoví závodníci a užít si pořádné EWS traily.

3,5 dny plného ježdění, 4 noci na super ubytku s parádním bikovým zázemím, shuttlování, několik kopců, několik výzev, nových trailů, ale co hlavně, spousta skvělých zážitků! Každy den nás bude čekat kolem 4-6 jízd, na kopec nás vyveze auto a pak už si jen budeme užívat slovinské panoramata.

DSCF0727

Cílem je co nejvíce si zajezdit z kopce dolů na nejrůznějších trailech. K tomu si vytipujeme pár míst a poradíme, jak se zlepšit v technice jízdy. A jako další bonus vymyslíme několik zajímavých spotů, kde vás cvakne fotograf Jara Sijka a budete tak mít nezapomenutelnou památku na svoje výkony! Je to skvělé zakončení bikové sezóny!

DSCF0842

Kdo se o vás bude starat?

Kamil Tatarkovič – instruktor
Jara Sijka – fotograf
Kuba Barčík – foto, video
Slovinský profi průvodce

Pro koho je trip určen: Trip je určet pro středně zkušené bikery, kteří se nebojí výzev a chtějí si užít neznámé traily. Nečekají na vás velké skoky, ani kolmé stěny dolů, ale super přírodní traily, kde se objevují kořeny, skalky,… Enduro kolo je podmínkou, stejně tak jako pořádná enduro výbava (helma, chrániče kolen a loktů, páteřák či batoh s chráničem páteře). Traily zvládnou i holky, které na enduro kole jezdí a mají již nějaké zkušenosti.
Trip není vhodný pro úplné začátečníky. Minimální věk je 15 let.

Termín a orientační harmonogram: 2.-6.9.2020

Co přesně nabízíme a co máte v ceně:

Co v ceně není:

Kapacita: 8 lidí

Cena: 15.500,-Kč

DSCF0748

DSCF0898

DSCF0850